www.kratena.cz/o-nas

Cookies

Dovolujeme si upozornit, že tento web používá cookies. Výhradně ke statistickým účelům a nic není s nikým jiným sdíleno.
OK, rozumím

Kratěna.cz

O společnosti Kratěna

V oblasti zahradní a krajinářské tvorby podnikáme od roku 1998. Z počátku jsme se věnovali pouze navrhování zahradních úprav, záhy jsme však přešli i do samotných realizací našich návrhů, protože vlastní realizace nám dává jistotu, že myšlenka návrhu bude dodržena a převedena do fyzické podoby. Vždyť vizitkou zahradního architekta je realizované dílo zahradní tvorby. A tak ze skromných začátků postupem času rozšiřujeme spektrum nabízených služeb a v současné době kromě projekce realizujeme zeleň soukromou i veřejnou od sadových úprav návsí, městských parků až po ozelenění sídlišť a průmyslových objektů. Dnes realizujeme zakázky po celé České republice (nejvíce ve východních Čechách a na jižní Moravě).

Zahradní tvorba pro nás není pouze práce. Je to životní styl, pohled na svět, touha aktivně se podílet na formování životního prostředí. Zeleň je život a ten potřebujeme vnímat a cítit každý z nás. A proto je pro nás přáním a největší odměnou, když navržený prostor ožije, a to nejen měnícími se rostlinami, ale také lidmi. Lidmi, kteří mají chuť vyjít ze svých domovů a kanceláří ven do zeleně, zastavit se při cestě z práce, posadit se nebo si lehnout do trávy či vychutnat příjemné chvíle na terase s přáteli. Jsou starosti, se kterými Vám nemůžeme pomoci, ale můžeme Vám pomoci vytvořit životní prostor, kde se budete cítit dobře a kde budete chtít žít. A to je náš cíl.

Jsme členy Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu a Svazu zakládání a údržby zeleně

Přehled zaměření firmy

Projekční práce a návrhy:

Náš zkušený realizační tým (foto z výročního grilování)

Realizace zahradních úprav:

Floristika – CACTUS květiny

  • tvorba aranžmá a vazba kytic
    • svatební, narozeninové, smuteční…
    • věnce…
    • suchá aranžmá…
  • prodej řezaných a pokojových rostlin včetně doplňků